Выбор языка / Обрати мову:
Русский  Украинский 
(044) 585-16-45
Зателефонуйте мені
Експерт
(068) 717-53-27
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН АВТОКОСМЕТИКИ TURTLE WAX

Кошик

(порожньо)
0 грн

Новини RSS 2.0

Придбав набір автокосметики? - отримай приз

Розігрується автоматичний зарядний пристрій Ring RECB208 на 12 вольт с зарядним струмом 8 ампер. Ним можна заряджати будь-які акумулятори ємкістю до 120 Ач. Прилад виробництва Великобританії.

Для того, щоб отримати автоматичний зарядний пристрій Ring Вам необхідно придбати один з наших наборів або комплектів автокосметики.

Акція проходитиме з 01.06.2012гр по 14.06.2012р. Розіграш призу буде проведений в п`ятницю 15червня серед усіх нашіх покупців, придбавших один чи декілька наборів або комплектів (можливо Ви забажаєте зробити чудовий подарунок другу чи родичу автолюбителю), - чим більше комплектів, тим вище шанси отримати хороший дорогий зарядний пристрій.

Скептикам одразу ж повідомляємо, шо розіграш призу буде проводитись виключно між покупцями, - співробітники інтернет-магазину, їхні друзі та родичі в розіграші участі не приймають.

Результат розіграшу та ім`я переможця будуть опубликовані на нашому сайті в розділі "Новини".

Замовляти набори та комплекти можна зателефонами, вказаними на нашому сайті (та отримати кваліфіковану безкоштовну консультацію ), або через "корзину" (й також отримати кваліфіковану безкоштовну консультацію ), - всі замовлення оброблюються одним і тим же кваліфікованим спеціалістом по автохимії та автокосметиці.

Хочеться відзначити, що ця акція не просто маркетинговий хід, покликаний "просунути" продаж наборів, а намагання показати Вам те, наскільки дійсно правильно то на сколько действительно правильно та вдало скомпонували ці набори. Мправа в тому, що багато наших покупців, купуючи той чи інший товар, сподіваються на те, що тільки за його допомогоюїм вдасться вирішити всі його відповідні проблеми. Насправді ж, до рішення багатьох питань слід підходити комплексно, -це і використання відповідних аплікаторів для нанесення засобів, і спеціальної тканини для розполірування поліролів і т.д. Нам шкода буде, якщо Ви придбаєте, скажімо, очистник-кондиціонер для шкіри, але воліючи заощадити на якісному аплікаторі для його нанесення, зіпсуєте собі дорогий дорогий шкіряний салон, наносячи цей засіб першою, що попадеться під руку ганчіркою, яка злиняє та зробить Ваш шкіряний салон кольору слонової кістки якимось сіро-жовтим. Така ж ситуація і з засобами для мыття автомобіля: банка автошампуня для мийки автомобіля заощадить Вам близько 1000 грн., в порівнянні з тією ж кількістю мийок в спеціалізованій мийці, але тільки в тому випадку, якщо Ви не пожалкуєте ще 75 грн. на якісну щітку для мийки с маленькою губкою, вклеєнню між рядками, з пухнастим не дряпаючим лак ворсом. За допомогою такої щітки Ви та автомобіль на багато швидше вимиєте та заощадите половину, а то й дві треті, своєї автошампуні, - щітка набирає на свою губку разів у п`ять меньше миючого розчину, ніж мочалка. Як наслідок, Ви без зайвих зусиль вимиєте машину та заощадите на більшу кількість мийок. В той же час, мочалка Вам знадобиться, коли Ви будете споліскувати автомобіль водою - ось тут велика кількість набираємої води дійсно не завадить, проте тільки посприяє якості і, знову ж, швидкості роботи. 

Таких прикладів може бути ще багато, проте суть одна - комплекти ми оформлювали дійсно корисні для своїх покупців. Крім того, так як покупець замовляє одночасно достатньо багато товару, то ми продаємо ці набори набагато дешевше, ніж якщо б Ви купляли той же товар окремо. Фактично, при покупці набору, один з препаратів, який до нього входить, покупець отримує безкоштовно.

Бажаю всім удачі. Кортить потиснути руку щасливчику.