Выбор языка / Обрати мову:
Русский  Украинский 
(044) 585-16-45
Зателефонуйте мені
Експерт
(067) 549-10-92
(050) 424-06-44
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН АВТОКОСМЕТИКИ TURTLE WAX

Кошик

(порожньо)
0 грн

Новини RSS 2.0

Нам не важливо, їздите Ви на Lexus чи Daewoo Lanos…

Успіх у бізнесі - це небувале везіння або тонкий розрахунок? На що роблять ставку в переможній стратегії? Як полюбити клієнта як самого себе? І чому між якістю продукту і хорошим сервісом успішні бізнесмени ставлять знак рівності?

Киянам Ігорю й Андрію всього 32 і 29. Вони творці і власники інтернет-магазину з продажу автокосметики Turtle Wax (www.turtlewax.com.ua). Їх проекту немає ще року. Такий термін для бізнесу, як для дитини - час вчитися ходити. Проте їх магазин впевнено стоїть на своїх двох. Що говорити, через місяць проект вже приніс чистий прибуток творцям. Хлопці розповідають:

«Вже через кілька місяців після початку роботи інтернет-магазину ми набрали стабільні обороти. Зараз працюємо рівно, з поправкою хіба що на сезонність. Проект приносить непоганий прибуток! »

Магазинів, що торгують автокосметикою, дуже багато. На що зробити ставку, щоб завоювати покупця? Звичайно ж, продавати якісний товар. Хлопці вирішили, що співпраця з компанією ХАММЕР і автокосметика Turtle Wax - безпрограшна ставка. І виграли джекпот! 

«Ми скинули з себе левову частину важкої роботи - переконувати клієнта в якості продукції, яку він хоче купити. Недарма кажуть: «У правильно поставленому питанні є добра половина відповіді». Якість Turtle Wax перевірено і нами, і часом, і вже не одним поколінням автолюбителів, мабуть, на всіх континентах, крім Антарктиди », - посміхаються хлопці.

Разом з тим, молоді підприємці інтуїтивно розуміли: цього мало. Потрібен ще один компонент в їх коктейлі успіху. Щось, що виділить їх з сірої маси і зробить ближче до клієнта. Як то кажуть, якщо сильно чогось хочеш - всесвіт благоволить.

«У нашому колективі з'явилася людина, яка показала, як можна любити Turtle Wax і його клієнтів. Саме завдяки його відношенню до роботи і до самого Turtle Wax наші клієнти отримали якісні описи товарів, їх правильну систематизацію і доступні та вичерпні рекомендації щодо застосування препаратів ».

Сьогодні третина покупців інтернет-магазину - постійні клієнти. Більшу частину прибутку проект отримує саме від таких продажів. Хлопці впевнені: їх магазин воліють іншим з кількох причин. Це й ім'я торгової марки Turtle Wax, і безсумнівну якість продукції, і ... людяне ставлення до клієнта і його проблеми.

 Адже всі клієнти звертаються до нас потім, щоб вирішити свою проблему. Будь то подряпини на ЛКП автомобіля, плями на оббивці салону і т.д. І ми ці проблеми вирішуємо, причому найчастіше несподівано просто і дешево для самого клієнта, не залежно від того, їздить він на Lexus або Daewoo Lanos. Саме це ставлення до себе люди і цінують понад усе.

Хлопці розрізняють постійних клієнтів за голосами. В інтернет-магазин за автокосметикою звертаються за рекомендацією друзів, знайомих, таксистів. На думку господарів сайта, таке визнання - і є справжній успіх в їх роботі.