Выбор языка / Обрати мову:
Русский  Украинский 
(044) 585-16-45
Зателефонуйте мені
Експерт
(067) 549-10-92
(050) 424-06-44
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН АВТОКОСМЕТИКИ TURTLE WAX

Кошик

(порожньо)
0 грн

Новини RSS 2.0

Застосування зовнішнього очищувача двигуна

Применение наружного очистителя двигателя

Мийка двигуна - чи потрібна мийка двигуна автомобіля; чи не шкодить засіб для миття двигуна - поверхням двигуна і навісного устаткування; чому після мийки мотора машина не заводиться? ... а також інші питання, про мийку двигуна і простору що під капотом. 

Багато автолюбителів, с певним досвідом у цій справі, інколи спантеличують себе питанням: «Чи потрібна мийка двигуна? »Особливо насторожують в контексті цього питання, вивіски і попередження, якими часто рясніють автомийки, типу: «Миття двигуна на власний страх і ризик замовника. Те, що машина заведеться після мийки двигуна, - не гарантується ». Чи потрібно і говорити, що після таких «переконливих» попереджень не те, що рука не підніметься на мийку мотора, але навпаки - обидві опустяться. Та що там, - я і сам тільки недавно спромігся на такий «відчайдушний» крок, як мийка двигуна машини. Та й то, тільки тому, що давно вважав необхідним написати цю статтю, але не вважав себе вправі що-небудь рекомендувати людям, самостійно не випробувавши відповідного засобу на власному автомобілі. Але це суб'єктивне. Об'єктивна ж сторона необхідності мийки двигуна полягає в тому, що налипаюча на двигун і його навісне обладнання, дорожній бруд у купі з різними маслами і технічними рідинами, а також тополиним пухом, залишками комах та ін. Забруднення перешкоджають, передбаченому заводом-виготовлювачем автомобіля, теплообміну , а також часто є причиною загорянь в під капотом. Причому спалахує не сам дорожній бруд з маслом, як прийнято вважати, а проводка, яка замикає, внаслідок роз'їдання її ізоляції цими самими налиплими на ній залишками технічних рідин, палива та мастил.


Таким чином двигун мити треба ...але акуратно і правильно.

Оскільки засіб для очищення двигуна в асортименті торгової марки Turtle Wax тільки одне, то його опису багато приділяти уваги ми не будемо, - опису цього очищувача двигуна, відгуки та інша інформація досить докладно приведена на самій сторінці очищувача мотора Turtle Wax Engine Clean. Тому перейдемо відразу до опису самої процедури мийки двигуна авто і його навісного обладнання.

Дія перша: Якщо підкапотний простір автомобіля давно або взагалі ніколи не піддавався мийці, то перше що потрібно зробити, це перевірити щільність посадки (підгонки) усіх ковпачків електропроводки в місцях їх сполучення з різного роду датчиками, реле, блоками та ін. Також слід приділити відповідну увагу кришкам бачків з технічними рідинами (бачок з гальмівною рідиною, розширювальний бачок системи охолодження, бачок з рідиною гідропідсилювача керма і пр.). Перевірте, чи щільно закриті ці ємності.

Дія друга: Якщо, Ви вже спантеличили себе питанням мийки двигуна машини і відкрили капот, перевірте решітки вхідних каналів повітрязабірників біля лобового скла - вони можуть виявитися повністю забитими різним сміттям, яке перешкоджає належному забору повітря в систему утворювання паливної суміші і систему вентиляції / кондиціонування салону автомобіля. Якщо за цим не стежити, то забиті сміттям канали забору повітря можуть в близькому майбутньому привести до ремонту кондиціонера, а в сьогоденні, - активно сприяють істотної втрати потужності двигуна, збільшення витрат палива і масла. Що й не дивно, адже внаслідок цього, в двигун потрапляє так звана «багата» паливна суміш, тобто така, в якій палива більше, а повітря менше. Така суміш не згоряє в циліндрах повністю, а догоряє ( та ще й не вся) у вихлопній системі. Зрештою, це призводить ще й до передчасного виходу з ладу каталізатора, фільтра сажі та інших вузлів і агрегатів, яких туди понапихали виробники, такі норми вихлопу типу Євро-4 і Євро-5 Ах, так! Довкілля від цього теж страждає. Загалом, ці доводи я вважаю і так більш ніж достатніми, тому більше про це говорити не варто. Висновок з цього один - якщо Ви  капот відкрили, приберіть від повітрязабірників сміття. До речі, взимку їх засипає снігом і на них намерзає полій, тому взимку чистите не тільки лобове скло, а й повітрозабірники під ним.

Дія третя: Щоб уникнути короткого замикання проводки, під час мийки, відключіть масу на акумуляторній батареї і захистіть за допомогою стрейч-плівки, або будь-якого іншого подібного матеріалу, всі сполучення електроконтактів, датчики, реле, сігналку- кричалку сигналізації та інші вузли і агрегати, попадання рідини в які не бажано.

Дія четверта: візьміть рідину для миття двигуна, в нашому випадку це очисник двигуна Turtle Wax Engine Clean, і в достатній мірі нанесіть його на всі поверхні під капотом авто, які підлягають мийці, і почекайте якийсь час, щоб препарат встиг попрацювати.

Дія пята: За допомогою щітки або жорсткого дрантя (якщо підходящої щітки немає) обробіть всі поверхні, що підлягають мийці, приділяючи особливу увагу найбруднішим частинам біля основи двигуна і в місцях його сполучення з навісним обладнанням. Якщо знадобиться, нанесіть необхідну кількість очищувача двигуна на оброблювані поверхні повторно. Так, важливий момент: очищувач двигуна є досить хімічно активним препаратом, тому працювати, бажано, в гумових рукавичках.

Дія шоста: Обполосніть оброблені поверхні чистою водою зі шланга, мийкою високого тиску або з відра (з маху, щоб гідроударом  бруд вибило і змило всю рідину для миття двигуна). Якщо обполіскуєте водою з відра, будьте акуратні, щоб нічого не пошкодити.

Дія сьома: За допомогою м'якого бавовняного рушника видаліть залишки вологи в місцях, де така скупчилася (сполучення двигуна і навісного обладнання, посадочні місця свічок запалювання та ін.). Залиште автомобіль на пару годин з відкритим капотом, щоб двигун підсох природним чином.

Однак, треба сказати, що для отримання повного задоволення від процедури мийки двигуна машини, потрібен не тільки очищувач двигуна, але і препарат для пластику.

Дія восьма: За допомогою полироля для пластику («Черна блискавка» чи «Гель для шин и пластику Turtle Wax Red Line» обробіть всі пластикові поверхні двигуна і його навісного обладнання (захисні кожухи двигуна і акумулятора, кришку повітряного фільтра та ін.).

Дія остання: Випийте пляшку пива - на цьому роботі «шабаш»!