Выбор языка / Обрати мову:
Русский  Украинский 
(044) 585-16-45
Зателефонуйте мені
Експерт
(097) 288-82-40
(066) 992-55-54
ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН АВТОКОСМЕТИКИ TURTLE WAX

Кошик

(порожньо)
0 грн

Новини RSS 2.0

Застосування зовнішнього очищувача двигуна

Применение наружного очистителя двигателяМийка двигуна - чи потрібна мийка двигуна автомобіля; чи не шкодить засіб для миття двигуна - поверхням двигуна і навісного устаткування; чому після мийки мотора машина не заводиться? ... а також інші питання, про мийку двигуна і простору що під капотом. 

Нам не важливо, їздите Ви на Lexus чи Daewoo Lanos…

Успіх у бізнесі - це небувале везіння або тонкий розрахунок? На що роблять ставку в переможній стратегії? Як полюбити клієнта як самого себе? І чому між якістю продукту і хорошим сервісом успішні бізнесмени ставлять знак рівності?

Супер-новинка в нашому магазині! Олівець для видалення подряпин з США. Реально працює на 100%

Шановні покупці нашого інтернет-магазину, хочемо повідомити вас про те, що в асортименті автокосметики по видаленню подряпин з`явився новий засіб – олівець для ремонту подряпин по лаку.

ЛІДЕР ПРОДАЖУ! ПРОТЕСТОВАНИЙ НАМИ ОСОБИСТО! У ВАС Є МОЖЛИВІСТЬ ПЕРЕВІРИТИ ДІЮ ПРЕПАРАТА В НАШОМУ ОФІСІ БЕЗКОШТОВНО!

ЯКЩИ ВИ ПРИДБАЄТЕ У НАС ДАНИЙ ЗАСІБ І ЗАЛИШИТЕ РЕАЛЬНЫЙ ВІДГУК НА САЙТІ, МИ ПОПОВНИМО ВАШ МОБІЛЬНЫЙ НА 10 ГРН. АДМІНІСТРАЦІЯ ВІДГУКИ НЕ ВИДАЛЯЄ.

Що з цього? – да те, що раніше якісна абразивна поліровка подряпин по лаку була дуже й дуже ускладнена в силу надзвичайної твердости цього материалу. Лак твердіше будь-якої автомобильної фарби рази в 4.

Раніше, для того, щоб видалити подряпину з лаку, слід було обробити пошкоджену частину ЛФП тонкою наждачкою, потім тонкоабразивним поліровальним засобом, а вже після захистним поліролем. Вся ця затія ускладнювалась тим, що наждачним папером можна было нанести дуже істотну шкоду лакофарбовому покриттю (навіть більшу, ніж було до втручання). Препарат легко, швидко, і головне, якісно й назавжди видаляє тонкі (від гілок, ключів та цвяхів вандалів) і об`ємні («паркувальні» пошкодження).

Як він працюе: через тонкий накінечник на оброблювану поверхню наноситься тонкий слой лаку, змішаного зі спеціальным розчинником, який, після висихання, полімеризується, повністю зливаючись з основним лакофарбовим покриттям й вирівнюючи кут світлопереламності поверхні. Таким чином, засіб діє виключно тільки на лак, тому придатен для використання по лакофарбовому покриттю будь-якого кольору. Довговічність ремонта співмірна з довговічністю самого лакофарбового покриття автомобиля. Детальний опис використання засобу читайте у Відгуках експерта до цього товару

Сяюча краса вашого авто з Turtle Wax (частина IV)

На нашому сайті з'явився новий огляд автокосметики Turtle Wax, яка представлена в серії статей «Сяюча краса вашого авто з Turtle Wax». Сьогодні вашій увазі пропонується огляд засобів, призначених для колісних дисків та гуми.

Для того щоб систематизувати інформацію, ми оформили огляд у вигляді таблиці. В ній показаний покроковий опис застосування і варіанти засобів, які допоможуть досягнути чудового результату.

Сяюча краса вашого авто з Turtle Wax (частина III)

В нашій новій статті з серії «Сяюча краса вашого авто з Turtle Wax», ми поговоримо про догляд за склом вашого авто за допомогою засобів Turtle Wax. Наші читачі відмічали, що попередні статті допомогли їм зорієнтуватися і обрати ті засоби по догляду за склом, які є найбільш необхідними в конкретній ситуації.

Ми раді, що наші статті мають такі результати. Але повернемося до засобів по догляду за склом Turtle Wax.

За традицією, вся інформація представлена в вигляді таблиці.

  1   2   Наступна сторінка >>